Akce a zábava

Připravujeme pro Vás různé akce a věříme, že u nás strávíte příjemný večer v našem útulném sále. Během večera si samozřejmě můžete dát dobré jídlo, domácí limonádu, čaj, točené pivo nebo naše skvělé presso.

 

13.7. čtvrtek – ZEMĚLOĎ – promítání

19 – 20,30 hod.

Zeměloď je spolek, který propaguje udržitelné bydlení. Založili ho Margarita Manev, Martin Pruška a Pavla Furmánková.

Zeměloď je také ostrovní dům, který není napojen na sítě a je postaven velkou měrou z použitého materiálu a místní hlíny; první Zeměloď ve střední Evropě (zvanou Zeměnka) postavil spolek Zeměloď poblíž Sázavy pod vedením Arch. Reynoldse a s pomocí spousty ochotných lidí. Byla postavena 980 let po založení Sázavského kláštera; její hrubá stavba trvala 21 dní: od 5. do 25. května 2012.

Evropské centrum Zeměloď, které Zeměloď vlastní a spravuje, bude po dokončení sloužit jako informační vzdělávací centrum soběstačných staveb. Návštěvníci si budou moci stavbu prohlédnout a seznámit se s konceptem Zemělodi na vlastní kůži.
Doporučené vstupné na akci 70 Kč.

www.zemelod.cz

Již proběhlo:

13.6. úterý – Přednáška o celostním zdraví

Od 18.30 hodin

O tom, že tělo, mysl a duch potřebují péči rovnoměrně toho dost ví osobní trenér a výživový poradce Rudy Novák.

20.6. úterý – KONCERT:  Future Senior Project

19 – 21 hod, vstupné je dobrovolné

Popové písně s osobitým provedením.

23.6. pátek – KONCERT Anežky Matouškové

Začátek v 19. hodin, vstupné je dobrovolné

Koncert pop-folkových písní, Anežku doprovodí houslistka Jana Havláková.
O Anežce: Narodila se v Novém Bydžově a nyní bydlí v Praze. Je jednou z dcer muzikanta Vlastimila Matouška. studuje na konzervatoři Jaroslava Ježka a Fakultě humanitních studií v Praze. Věnuje se popové, folkové a jazzové hudbě. Je hudebně všestranná, zvládá hru na více nástrojů, jako je třeba kytara, příčná flétna a pod. Nenechte si tento koncert ujít! Těšíme se na Vás.